Thursday, September 27, 2012

Sügis:)

Tere tere kõik see pere. Porto läks blogipidamisest puhkusele, nagu välja tuli, pole ta eriti usin kirjutaja. Eks on ka tegu oma käppadega siis klahvidega klõbistada ;).
Meie nüüd oma perega elame pooleldi Ida-Virumaal. Veidi harjumatu on mul see(Laura siis olen), alles oli ju see kui peale keskkooli kolisin ära siit ja katsusin elu teha Tallinnas. Tükk aega läks , et ei igatseks endist kodu ega vanat elu. Nüüd siis harju jälle tagasi :d.

Portol pole vist erilist asja, tema on kiire kohaneja. Peaasi, et oleksime mõlemad meie olemas( Erkki&Mina),süüa, ja piisavalt aega , et temaga tegeleda. Trennis oleme siiski pea igal nädalal käinud. Kahju oleks sellest loobuda. See ju kõik Porto enda pärast, mis russelile ei meeldiks siis joosta ja hüpata.
Eile proovis ta veel uut trikki- rulaga sõitu. Väga vahva oli, peame endale koju ka muretsema, siis saame tihedamini harjutada. Kahjuks esimesed katsed olid paremad, nii kui filmima hakkasin siis polnud enam SEE. Mõtlesin, et käin nendega nii tihti kaasas kui võimalik. Saaksin filmida, ning Erkkil pärast mugav vaadata, mis läks viltu(kui läheb) ja mismoodi saaks paremuse suunas areneda. ÕPPIDA ÕPPIDA ÕPPIDA!!!

Porto tegemised on kõik endised. Vokas käime rannas jalutamas ja matkamas. Lemmiktegevused ujumine ja pulga järele jooksmine. Seda viimast jääkski ta tegema kui oleks kedagi, kes jääkski seda viskama. Frisby on ka selline asi, mis ajab ta täitsa meeletuks. Selle peidan ma ära kui enam ei viitsi visata talle :d , häbemata nagu ma olen .

Ta meile väga vahva pereliige, oma väsimatu loomuga jalutaks meiega kasvõi maailma otsa, ainult et Erks väsib tihtipeale ennem ära kui ma soovin seda teekonda ette võtta :D .Portoga koos olles on võimatu olla kurb või mossis. Pilk talle ja juba tulevad uued mõtted, et jeerum kui armas ta on, kuidas tal küll nii tark silmavaade on ja millest ta küll mõtleb kui ma niimoodi heietan alati :D...


Vahepeal said meie kutsad kahe aastaseks. Pidu oli tore, sai palju süüa&nalja ja kutsid rohkelt mängida. Porto kiskus ka riidu nagu ikka..On ikka isane, koguaeg vaja end tõestada : "Vaadake mind,vaadake kui puhevil ma olen, nii äge,nii võimas". Huvitav , kas ta peeglist end vaadates näeb lõvi pilti seal?

Ehk siis hakkab siia ka rohkelt trennivideosi ja pilte tulema:).No comments:

Post a Comment